אבקות החלבון הפכו בשנים האחרונות לאחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בישראל,  ולא בכדי. אם בעבר הטווח של אבקות החלבון היה מצומצם למדי, כיום ניתן לבצע רכישה של אבקת חלבון טבעונית ואיכותית – במשלוח מהיר עד לבית.

טבעוניים? הגיע הזמן להכיר את אבקות החלבון

החלבון הוא למעשה אבן בניין עיקרית בכל הקשור לבניית מסת שריר. בעבור ספורטאים פעילים, שתייה של אבקת חלבון מהווה חלק בלתי נפרד משיפור הביצועים הספורטיביים אבל גם לטובת הימנעות מפציעות ובהתאם לכך גם בניית מסת שריר בצורה מבוקרת ואיכותית. החדשות הטובות הן שאם בעבר האבקה שנחשבת למכרת ביותר בישראל כמו גם בעולם בקטגוריה של תוספי תזונה הייתה שמורה בעיקר לספורטאים, כיום חלקים רבים באוכלוסייה יכולים לשלב את האבקה בתזונה הכללית – כולל טבעונים. אצל לא מעט טבעונים נרשמים חוסרים של חלבון בעקבות תזונה לקויה, ולכן באמצעות רכישה של אבקת חלבון המיועדת לטבעונים ועשויה מרכיבים טבעונים בלבד תוכלו גם אתם להצטרף לאחד הטרנדים החמים של עולם הבריאות והפיטנס, כפי שנציג כעת.

אבקת חלבון: עכשיו גם טבעונים יכולים ליהנות ממנה

מדוע חשוב לצרוך אבקת חלבון?

כל מאמץ שאנו מבצעים בזמן פעילות גופנית ואפילו בחיי היום יום גורמים לגירוי גבוה של השריר. במידה וריכוז החלבון בגוף נמוך, העלאת מס השריר איננה מתבצעת אלא להפך – מתבצע הליך הפוך של פירוק השריר. במידה ואתם ספורטאים פעילים, צריכה של אבקת חלבון מהווה דרך מעולה לספק לגוף חלבון בריכוז גבוה אבל גם חומצות אמינו אשר הן חשובות מאוד בעבור בניית השריר. מאחר והביקוש לאבקות חלבון גבוה במיוחד, החלו חברות מובילות בעולם לפתח אבקות חלבון בטעמים אבל גם עם שימת דגש על התאמה לקהל הטבעוני. חברת טבע בריא שנחשבת לאחת החברות המובילות בארץ הצליחה לפתח ולשווק אבקות חלבון טבעוניות שמעניקות לכם כטבעונים אפשרות מעולה לצרוך מנת חלבון איכותית אותה תוכלו לשלב באופן מושלם בתפריט שלכם. מצאנו באתר מספר אבקות חלבון טבעוניות מעולות, במגוון טעמים ובמחיר נגיש לכל כיס. מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק לשפר את התפריט התזונתי שלכם אלא גם לקבל את היתרונות הבריאותיים של האבקה אשר מאושרת לשימוש ע"י משרד הבריאות כמו גם ללא תופעות לוואי.

מדלגים על ארוחות? אבקת חלבון היא לגמרי בשבילכם

קצב החיים המהיר והעמוס גורם לא פעם לרבים מאיתנו לדלג על ארוחות או לחילופין לאכול מזון שאינו בריא לנו. למרות שאתם כטבעונים מקפידים מאוד על התפריט שלכם, גם אתם בוודאי לעיתים מוצאים את עצמכם מדגלים על ארוחות או לא מקפידים מספיק על צריכה של חלבון. המינון המומלץ של חלבון לאדם בוגר הוא בין 30-35 גרם, תלוי במשקל הגוף כמו גם בפעילות הגופנית שאתם מבצעים. אבקת חלבון מהווה כאמור דרך מעולה לספק לגוף את אחד מאבני היסוד החשובים ביותר, כמו גם לספק לגוף ויטמינים חשובים המצויים בתוך האבקה כמו ברזל וסידן. אבקות החלבון הטבעוניות מאפשרות לזרז את זמן העיכול כמו גם ליצור תמהיל נכון ומאוזן מבחינה תזונתית, ועל כן הן מדובר בדרך מעולה לא רק לשפר את התפריט התזונתי הקבוע שלכם אלא גם ליצור לעצמכם יכולת להתאמן בצורה סדירה ולבנות את השריר בצורה נכונה. מאחר והתפריט הטבעוני אינו כולל לרוב את החלב ומוצריו, ניתן להשתמש באבקה כתחליף מצוין שגם נחשב לתוסף תזונה מעולה אבל גם מספק לכם אספקה גבוהה מאוד של חלבון באופן יומיומי. על כן, רכישה של אבקת חלבון לטבעונים היא בשורה אמיתית ומרגשת במיוחד בעבורכם.