אורח חיים בריא הוא בהחלט אלמנט חשוב, והוא טומן בחובו לא מעט: החל מתזונה נכונה ועד לפעילות גופנית. אחד הדברים שמעסיקים לא מעט הורים, הוא כיצד לגרום לילדים לבצע פעילות גופנית במהלך חופשת הקיץ, שהרי לרוב, הילדים שוהים בבתים, צמודים למסכים ולא קמים מהספה. ובכן, מצאנו בעבורכם פתרון נהדר וקוראים לו מחנה קיץ!

summer camp

רגע, מה זה מחנה קיץ?

מחנה קיץ, או summer camp הוא מחנה ייחודי לילדים בגילים שונים, המתקיים בארצות הברית במהלך חופשת הקיץ. החניכים (ישראליים ואמריקאים) מחולקים למחנות בהתאם לגיל, כך שהילדים זוכים ליהנות מחברתם של ילדים בני גילם. המחנה כמובן כולל לינה, כשהמתחם בו הילדים שוהים מצוי בטבע, והם ישנים בבקתות עץ מרהיבות וייחודיות. מלבד החוויה של השהות בארצות הברית, יש מגוון די גדול של פעילויות שיעסיקו את הילדים ויגרמו להם לשכוח ממשחקי המחשב ותוכניות הטלוויזיה.

פה נעצור לציין כי הפעילויות במחנה מתקיימות באנגלית, מה שמהווה יתרון ניכר מול יתר הקייטנות האופציונליות, זאת בשל העובדה שהילדים שבים לארץ כשהם מצליחים לנהל שיחות שלמות בשפה זו, ואף משפרים באופן משמעותי את כישוריהם באנגלית (במחנה יש מדריכים מקצועיים, דוברי שתי השפות, שיסייעו לילדים בכל הנוגע לתרגום והבנת השפה).

בשל כל היתרונות שצוינו, מחנה הקיץ הוא בין הפעילויות המבוקשות ביותר בקרב ילדים, ואפילו בקרב הורים.

קייטנת ספורט לילדים

פעילויות ספורטיביות

למרות שיש פעילויות מגוונות במחנה כמו פעילויות אמנות, טיולים באזורים שונים בארצות הברית וכו', יש גם מחנות התמחות בענפי ספורט שונים. למעשה, כל חניך יוכל לבחור את ענף הספורט שבו הוא רוצה להתמקצע, ויוכל להשתתף בטורנירים ובמשחקי ספורט בתחום, לצד ילדים נוספים בני גילו. בין החוגים קיימים: כדורסל, כדורגל, התעמלות קרקע, טניס, סקייטבורד, היפ הופ, הוקי, כדורעף ועוד. נוסף לכך, מי שירצה יוכל להתאמן גם בחדר הכושר.

המחנה מצויד באביזרי ספורט איכותיים ומתקנים ברמה גבוהה. כמו כן, הילדים יתאמנו עם מאמנים מקצועיים וסבלניים. חשוב לציין כי הטורנירים נערכים לא רק במסגרת המחנה אלא גם מול מחנות קיץ אחרים, מה שמאפשר לילדים להכיר עוד חברים חדשים ולהרחיב באופן ניכר את מעגל האנשים שסובב אותם.

מלבד תחומי הספורט הקלאסיים כמו כדורגל, כדורסל, טניס וכו', במחנה הקיץ הילדים יוכלו להתנסות בענפי ספורט שפחות פופולאריים בארץ, כמו בייסבול, פוטבול, לאקרוס, סייף ואפילו רכיבה על אופני הרים. יש מגוון לא קטן של פעילויות וחוגים, כך שכל ילד יוכל לבחור להשתתף רק בתחומים ובחוגים שמעניינים ומסקרנים אותו.

פעילויות הספורט במחנה מהוות בסיס נהדר לשמירה על בריאות הגוף ולחיזוק השרירים. נוסף לכך, הפעילויות מקנות לילדים חיבה ואהבה לעולם הספורט, כך יוכלו להמשיך ולהתמיד בפעילויות גם לאחר שהותם במחנה.

 

שנסכם? מחנה קיץ מסתמן כפעילות אטרקטיבית ואידיאלית עבור ילדים ונערים. בררו אודות פתיחת ההרשמה לקיץ הקרוב, והעניקו לילדיכם חוויה ייחודית שתעניק להם הזדמנות נהדרת לחוות קיץ עשיר בפעילויות גופניות, בריאות וחוויות מהנות.