אם בעבר הלא רחוק נדרשנו להגיע באופן פיזי לעמדת הקבלה לצורך קביעת תור לרופא, כיום ניתן לקבוע תור לרופאים מכל רחבי הארץ באופן קל ופשוט. כיצד? הכירו את פלטפורמת זימון התורים באתר דוקתורים.

קביעת תור לרופא: כך תעשו זאת באופן קל ופשוט

תיאום תור לרופא מהווה פעולה שכל אחד מאיתנו נדרש לבצע, בין אם מדובר בתיאום תור לרופא המשפחה או לרופא מומחה. בעבר הלא רחוק, מדובר היה בפרוצדורה לא פשוטה אשר במסגרתה נדרש היה לפנות זמן ולהגיע באופן פיזי לקופת החולים או ליצור קשר עם המרכז הרפואי דרך הטלפון, ולעיתים להמתין דקות ארוכות עד שנציגי שירות הלקוחות יענו לפנייה ובהתאם לכך יקבעו תור. אולם, כיום ניתן לבצע את הפעולה באופן קל ופשוט דרך האתר דוקתורים, בלחיצת כפתור. באמצעות זימון תור באתר הזה תקבלו גישה למגוון עצום של רופאים מומחים מכל קופות החולים בארץ. נכון להיום, באתר מוצגים 27,000 רופאים, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת לא רק לקבל טיפול רפואי מצוין ממיטב הרופאים אלא גם להצטרף למגמה חדשה ופורצת דרך בכל הקשור לזימון תורים.

כל הרופאים הטובים ביותר בישראל תחת קורת גג אחת

אתר דוקתורים מציג עשרות אלפי רופאים שפועלים בשיתוף עם השירות, ועובדים עם קופות חולים רבות בפריסה ארצית. באתר ניתן למצוא רופאים מכל רחבי הארץ על פי תחום ההתמחות וסוג השירות שהם נותנים בהתאמה מלאה לצרכים של המטופלים. אחד היתרונות בשירות הוא שכל מטופל יוכל לבדוק האם יש תורים פנויים שהוא יכול לקבוע בהתאם לקופת החולים שבה הוא מטופל, מבלי להמתין לנציג או לקבוע את התור טלפונית בעל פה. יתרון נוסף הוא המהירות – לא צריך להתקשר, להמתין על הקו או להמתין לנציג שירות, אלא לבצע את השירות במהירות מכל מכשיר ומכל מקום.

צריכים לקבוע תור לרופא הכירו את אתר דוקתורים

זמינות מלאה דרך רפואה פרטית

האתר מציע גם שירותי רפואה פרטית לכל מי שזקוק ומעוניין בכך. בתחום הרפואה הפרטית ניתן לראות כי הזמינות גבוהה יותר מאשר בקופות החולים, בייחוד כאשר נדרש להגיע לפגישה עם רופא מומחה. זה לא סוד שמערכת הבריאות הציבורית על סף קריסה, ועל כן המערכת הפרטית מהווה אלטרנטיבה מצוינת. יש לקחת בחשבון כי מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, אולם אין ספק כי במידה ונדרש לקבל את המענה הטוב ביותר – אסור להתפשר על איכות הטיפול, ובפרט כאשר מדובר בטיפול רפואי.

לסיכום, מערכת זימון תורים דיגיטלית כמו שמציע אתר דוקתורים, מאפשרת זמינות גבוהה, ממשק זמין ופשוט למשתמש ואופציה לחשיפה למיטב הרופאים והרופאות של המערכת הפרטית בישראל, מתוך הבנה כי המטופלים מבקשים לקבל את השירות דרך הפלטפורמות הדיגיטליות. כך המטופלים יוכלו לחסוך זמן, מאמץ כמו גם יכולת לפנות לרופאים מובילים בתחומם, בלחיצת כפתור.