אם יש דבר אחד שברור לכולם כבר בנקודה הזו, זה כי משבר הקורונה שינה מקצה לקצה את שוק העבודה. מתוך ההכרח של עסקים רבים לעבור לשיטת העסקה מהבית, נראה כי הרבה בעלי עסקים אימצו את היתרונות הרבים בשיטה ואת החיסכון העצום כאשר אין צורך להחזיק במשרד ועברו לעבוד כך בלי קשר למשבר. מסתבר עם זאת שלא בעבור כולם מדובר בשיטה נוחה, כמו למשל אצל מאמני הכושר שמצאו עצמם מתמודדים עם אתגרים חדשים. מסתבר שישנם רבים כאלה שדווקא הצליחו לשמור על היקף העבודה ואפילו להגדיל אותה. אם גם אתם הגעתם לנקודה הזו, הנה כמה פתרונות טכנולוגיים שיעזרו לכם לאמן מרחוק ולשמור על היקף העבודה שלכם.

אימונים בזום

יש מאמנים שלא רגילים לזה בכלל אבל אין ספק שאפשר להתרגל עם קצת מאמץ. הדבר הכי חשוב כשמעבירים אימון בזום הוא תשתית טכנית טובה עם מחשב חזק ובעיקר אינטרנט איכותי ומומלץ לברר איזה ספק אינטרנט יודע לתת את המוצר הטוב ביותר בעניין. כך למשל חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מצביעות על קישוריות טובה וסטרימינג איכותי בשידורי לייב, דבר שהוא בעל חשיבות עליונה כשאנחנו מדברים על אימונים מרחוק בזום. בנוסף, שימו לב שיש לכם חלל טוב ורחב להעביר את האימון ושאתם לא נאלצים להראות למתאמנים רקעים של בית מבולגן, צעד חשוב מאד לתדמית שלכם כמאמנים מרחוק.

מאמנים בימי הקורונה- כל הפתרונות הטכנולוגיים שיסייעו לכם לאמן מרחוק

חדר מצלמות

למי שיש חלל ייעודי בבית להעברת אימונים מרחוק, יוכל בהחלט להכין חדר כושר וירטואלי. איך עושים את זה? ובכן, קודם כל צריך לרכוש מצלמות איכותיות ולהכין את החדר בצורה מסודרת לאימונים מרחוק. לאחר מכן, בגלל שמדובר בתקשורת מורכבת יחסית, חייבים גם כאן לבדוק שיש לכם חיבור טוב לתשתית ולספק אינטרנט. שוב, ספק אינטרנט ITC וספקים דומים שהתמקצעו בחיבורים מורכבים, יוכלו לתת לכם מענה מצוין וברגע שיש לכם חיבור טוב לאינטרנט אפשר לומר שעשיתם כבר חצי דרך לפחות לכיוון המטרה.

שימו לב שגם העניין האבטחה הוא חשוב כשעושים דבר כזה כי אתם בוודאי לא רוצים שגורמים חיצוניים יקבלו גישה למצלמות שלכם. גם כאן ספק אינטרנט איכותי כמו ITC יוכל לספק לכם אפשרויות אבטחה טובות ומתקדמות.

אפליקציה

היום, מי שרוצה לתת ללקוחות המתאמנים שלו את חווית השירות העדכנית ביותר, חייב להתנהל בצורה טובה דרך אפליקציה. מדובר בהשקעה של כמה אלפי שקלים אך כזו שהיא בהחלט משתלמת. דרך האפליקציה המתאמנים יכולים לקבוע את השיעורים שלהם, לשלם על האימונים השונים ולהתעדכן בחדשות שתרצו להעביר להם. זו דרך נוחה מאד להתנהל וגם כזו שמראה את הרצינות שלכם.

אין ספק שמעבר לאימונים מרחוק הוא אתגר בעבור מי שטרם עשה זאת, אך אם עושים זאת כמו שצריך זה בהחלט יכול לעבוד מצוין!