מנהלים עסק בתחום המזון? ובכן – זה באמת לא משנה אם אתם מנהלים מסעדה, בר קטן, מפעל לייצור של קו מוצרים או מבשלת בירה לצורך העניין – את החשיבות של עבודה רציפה אנחנו כנראה לא צריכים להסביר לכם יותר מדי. כל מי שעוסק בתחום יודע הרבה פעמים יש צורך לשלוח מוצרים החוצה ללקוחות או לחנויות שאיתם אנחנו עובדים מצד אחד, ומצד שני הרבה פעמים יש צורך מיידי במוצרים שיגיעו אלינו בהקדם האפשרי וללא כל דיחוי נוסף. על מנת שהדברים הללו יוכלו לקרות תמיד על הצד הטוב ביותר, חשוב לעבוד מלכתחילה עם חברת משלוחים מקצועית ואמינה ובדיוק בגלל אנחנו רוצים להכיר לכם את חברת MyDelivery המקצועית שתוכל לסייע לכם בדברים החשובים האלה.

משלוחים מהיום להיום

ראשית – בואו נדבר על אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מדובר על עסקים העוסקים בתחום המזון. בעוד הזמנות של מוצרים ללא חיי מדף כמו אופנה או מכשירי חשמל זה משהו שיכול לקרות בטווח של כמה ימי עסקים (וכך גם נהוג ומקובל). מזון זה כמעט תמיד משהו שצריך להגיע באותו יום שהוא הוזמן ועל כן שליחויות מהיום להיום הוא שירות מבוקש בקרב עסקים מהסוג הזה. חברת MyDelivery מאפשרת בראש ובראשונה בדיוק את הדבר הזה וזה באופן כללי הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו כאשר מחפשים חברת שליחויות לעסקי המזון.

משלוחים לעסקי מזון: כדאי שתכירו את חברת MyDelivery

משלוחים בטוחים ומוגנים

עוד דבר שחשוב לדעת על חברת MyDelivery זה שמדובר באחת מחברות המשלוחים הוותיקות והמנוסות ביותר בתחום המזון. בגלל שמדובר במשלוח רגיש וכל סוג מזון צריך טיפול אחר, היא יודעת להציע משלוחים מותאמים לסוג המזון שאתם רוצים להעביר. אם מדובר במזון שמצריך קירור או הקפאה תוכלו לשנע אותו במשאיות הייחודיות, אם יש צורך בסדר מסוים להעברה של הדברים זה גם אפשרי וכן ניתן לבקש לאחסן את האוכל בצורה מסוימת כך שלא ייפגע בתהליך השילוח. זה אומר שאתם יכולים להיות שקטים לחלוטין שהמשלוח יגיע בשלמות ליעד שלו.

פריסה ארצית מלאה

אחד הכשלים אצל חברות משלוחים רבות זה שהן מציעות משלוחים רק באזור גוש דן או מה שנקרא "בין חדרה לגדרה". בגלל שעסקי המזון צריכים שירות מקיף הרבה יותר, חברת MyDelivery מאפשרת משלוחים בפריסה ארצית מלאה. כך, אם מסעדה מסוימת צריכה חומרי גלם שנמצאים דווקא בעוטף עזה או בבאר שבע, ניתן לקבל אותם בהקדם האפשרי, אם יש להעביר מזון לאילת אפילו תוכלו לעשות זאת באמצעות שירותי המשלוחים של MyDelivery וכמובן שניתן חומרי גלם או לשלוח אותם גם ליישובי הצפון הרחוק.

אחריות מלאה

עוד דבר שאתם צריכים לזכור תמיד באופן כללי כשאתם מחפשים שירותי משלוחים, זה לעבוד מול חברה מקצועית שיודעת לקחת אחריות מלאה על העבודה שלה. כולנו בני אדם וטעויות עשויות לקרות בדרך וכנראה שגם יקרו, אבל לא כל חברה תעמוד מאחוריהן ותיקח אחריות מלאה. חברת MyDelivery לעומת זאת תיקח אחריות מלאה על כל תקלה ובעיה במהלך הדרך, הגם שאלו מאד נדירות מתוך המקצועיות והניסיון של העובדים שלה.

אל תתפשרו על שירותי המשלוחים שלכם

זכרו שעל אף שמדובר בשירות חיצוני, שירותי המשלוחים בעסקי המזון שלכם הם שותפים מלאים להצלחה או לכישלון שלכם. על כן, זה בהחלט נכון לנסות ולחסוך בעניין הזה, אבל חשוב הרבה יותר לבחור שירות מקצועי שיאפשר לעסק שלכם להמשיך לעבוד בצורה האופטימלית ביותר. בחרו שירות משלוחים מקצועי ובדקו בסבלנות את הפרמטרים החשובים ביותר.