קידום עסק למזון אורגני

אחד התחומים הכי חמים היום הוא כל מה שקשור למזון אורגני ומזון בריאות. זהו נושא שמתחבר למגמה גדולה יותר של מעבר לצריכה יותר מבוקרת שהיא גם ידידותית לאדם וגם מתחשבת בסביבה. למרות שהמזון האורגני יקר יותר מתחליפיו הקונבנציונליים, יש רבים המוכנים לשלם את המחיר שלו. הם נהנים לדעת שהוא לא מכיל חומרים רעילים, מדבירים או אפילו הורמונים למיניהם. הם נהנים מטעמו המשופר ולבסוף, גם נהנים לראות את תהליך הגידול של המזון הרבה לפני שהוא מגיע לצלחת שלהם. בתור בעלי עסק למזון אורגני, זוהי בדיוק הנקודה בה תוכלו להיעזר ברשתות החברתיות ובראשם אינסטגרם. הרשתות הללו מציעות לכם כלים לחבר את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם למוצר שלכם ולתהליך היצור והאספקה שלו. האינסטגרם היא פלטפורמה מצוינת להעביר מסרים שמצטלמים היטב הן בתמונות והן בסרטונים ומזון אורגני נחשב בהחלט לתחום 'פוטוגני'. המכשול העיקרי הוא לא העלה של תכנים לרשתות או אפילו יצירת התכנים. המכשול הוא ההגעה לתפוצה וחשיפה רחבה תוך זמן קצר. את המשימה הזו אנחנו מכנים 'קידום ברשתות חברתיות' וזהו הנושא שנתמקד בו:

פתחנו חשבון ברשת החברתית, מה עכשיו?

כאמור, הבעיה העיקרית היא השלב שלאחר פתיחת החשבון והעלאת תכנים. מה שיקרה בנקודת זמן הזו זה שהעמוד שלכם יישאר שומם כמעט לגמרי. אז נכון, אתם תשתפו אותו בין חברים ואולי באתר האינטרנט שלכם ותהיה לו מעט חשיפה, אבל החשיפה הזו לא תקדם אתכם לשום מקום. בשביל להתחיל להגיע לקהלים גדולים שבסופו של דבר יביאו גם מכירות צריך לפעול באופן מקצועי. הסוד המקצועי הראשון אשר רבים אינם מודעים אליו הוא שאפשר לקנות עוקבים באינסטגרם. רכישה כזו מאפשרת לנו להניע את הוויראליות של העמוד ויוצרת חשיפה אשר בסופו של דבר מגיעה גם למשתמשים רבים אחרים.

תחום הפעולה השני הוא קידום אורגני, כלומר קידום של החשיפה של העמוד או אפילו המיקום של האתר על ידי אמצעים שלא כוללים רכישת פרסום או עוקבים. ניגע בזה בהמשך אך תחילה בואו נבין לעומק את הנושא של רכישת עוקבים.

רכישת עוקבים באינסטגרם

זוהי למעשה הדרך אשר תחסוך לכם כסף כי היא תביא אתכם ליעד בפחות זמן. בואו נניח שאתם צריכים כמות עוקבים מסוימת בשביל להתחיל לקבל חשיפה של התכנים ברשת בין אם זאת אינסטגרם או פייסבוק. אם תאלצו לחכות לכמה אלפי או עשרות אלפי עוקבים שיגיעו מעצמם, זה יכול להיות תהליך של חודשים רבים אם לא למעלה מזה. רכישת עוקבים תביא לכם חשיפה מוקדמת ולכן גם מכירות מוקדמות יותר. תעשו חשבון גס כמה שוות לכם נניח עוד שתי מכירות של ארגז ירקות אורגנים בשבוע ללקוחות שחלק מהם לפחות יישארו איתכם עוד שנים רבות. חבל לדחות את זה, נכון?

מדובר בפעולה שגורה בעולם השיווק הדיגיטלי. חבל שתפספסו את הכלי הזה בייחוד כאשר קיימות חברות מאד מקצועיות לשירות הזה.

קידום אורגני

לסיום נזכיר גם את תחום הקידום האורגני. כאן מדובר בשלל פעולות שתוכלו לבצע בכדי לקדם למעשה כל נכס אינטרנטי שיש לכם. התחום העיקרי כאן הוא קידום אתרים העוסק בהבאה של דפים שונים באתר שלכם לראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל למונחי חיפוש רלוונטיים. הקידום האורגני נשען על תכנים מותאמים למילות חיפוש, לקישורים חיצוניים ולהתאמות שונות באתר עצמו. פעולות דומות יוכלו גם לעזור לכם לקידום ברשתות החברתיות. תוכלו להפנות תנועה אל החשבון שלכם ממקורות שונים באינטרנט ובכך למעשה תתקדמו באופן אורגני.